Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Таксист вимагає гроші у Варшаві !!!

Читали тему:
Борис Хижняк SergiuszM Adrian Podroznik Моніка Oleksandr... Captain Obvious vigor Ілюха anna1925 alexa1 Natalla Sergey.777 ole906@ukr.net (582 оффлайн)
7 Постів
Моніка
(Моніка)
Новичок
Добрий ранок !Хочу попередити всіх про таксиста який вимагає гроші.
Потрібно було на Варшаву Заходню доїхати. через велику валізу прийшлось взяти таксі .Точно не пам'ятаю де я взяла те таксі; але недалеко від Палацу науки здається .Багато автобусів було іноземних там.Взяла на тій стоянці таксі.Таксист випитував куди їду,що і як .Я сказала що їду з однієї роботи на іншу. Коли він привіз на вокзал .то не випускав мене з машини сказав що повезе в міліцію і що я йому заборгувала аж 400 злотих.і якщо не віддам то повезе мене до шефа. Машина чорна ;таксі не з служб таксі;таксист 'поляк.І так я позбулась всіх грошей
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Freedom
(Freedom)
Новичок
Співчуваю вам, я сам по необережності взяв таксі на автовокзал і попав на 500 злотих
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
191 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Всезнайка
Це поширене явище. Так багато хто вже попався. На деяких таких авто таксі на лобовому склі прикріплений їхній космічний цінник. Але мало хто на це звертає увагу, тому так і заробляють вони на наших.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Freedom
(Freedom)
Новичок
Та я вже потім розпитався був товариша і він мені пояснив, що до чого і як має бути
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас