Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Робота у Варшаві

Читали тему:
SergiuszM Julia Mihaluk Єва Yuri Chernitsky Виталий Кондратюк producer1 ole906@ukr.net (614 оффлайн)
2 Записи
Yuri Chernitsky
(YuriChernitsky)
Новичок
Усім привіт
Люди поможіть шукаю Роботу у Варшаві офіційно формлений зараз сам знаходжусь на Украіні
Получив візу 05B запрошення получив ще у березні перед карантином зараз розмовляв з роботодавцем він не приймає нових людей у звязку з карантином і немає місце для обсирваціі
Якщо хтось може помогти будь-ласка напешіть
Буду дуже вдячний
Конкретно у Варшаі
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
191 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Всезнайка
То вам по приїзду треба нове освядчення зразу робити. А краще зараз просити нового потенційного роботодавця зробити і вислати, бо без освядчення вас не пропустять. А старе може бути недійнсим, якщо в того роботодавця немає вакансій, то він міг його анулювати, і тоді вас можуть не пропустити через кордон.

Розділ з вакансіямивам у поміч. Раптом щось зацікавить: www.yavp.pl/uk/oholoshennia/pratsia
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-2  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Yuri Chernitsky
(YuriChernitsky)
Новичок
Я розмовляв з роботодавцем запрошення він не анульовува проблема тому що під час каранти він не приймає нових працівників тому що не може надати місце для обсирваці
Запропонував іншу робботц в другому місті
Но я зупинився конкретно на Варшаві
Дякую за відповідь і підсказку
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас