Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Навчання

Читали тему:
SergiuszM Rostyslav Hrytsiv Karolina Nowak АлинаЯ Liana Katrin Pshedromyrska Анастасия Нефёдова (147 оффлайн)
5 Постів
Rostyslav Hrytsiv
(Rostyslav Hrytsiv)
Новичок
Доброго дня,хотів б вам задати питання. Хочу йти вчитися в Cosinus на Informatyka. Ця спеціальність у них визначена, як Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe. 1 Чи по закінченні курсів потрібно ще здавати окремо екзамен рівня B1 для карти резидента або громадянства? І 2 чи звільняють кваліфікаційні курси від карантину по приїзду з України (наразі знаходжуся в Польщі) або чи це має бути щось з категорії Szkoły policealne?
Буду дуже вдячний вам за допомогу
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
108 Постів
SergiuszM
(SergiuszM) Онлайн
Всезнайка
Якщо такі курси закінчити, то вони не звільнятимуть від сертифікаційного екзамену. Бо видасться документ про закінчення курсів, а не поліцеальної школи. По другому питанню: щвидше всього, карантин доведетьс відбути. Але це краще уточнити в прикордонників
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
5 Постів
Rostyslav Hrytsiv
(Rostyslav Hrytsiv)
Новичок
А якщо брати напрямок BHP? (він йде в розділі школи поліціальні)
www.cosinus.pl/piaseczno/bhp
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
236 Постів
vigor
(vigor)
Всезнайка
Запишіться на два направлення. Якщо буде важно від якогось відмовитесь. Знаю людей /поляків, що працюючи закінчили по дві спеціальності
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
21 Постів
Karolina Nowak
(KarolinaNowak)
Бывалый
Из того, что мне известно, БХП это направление полицеалки и после него вы получаете все плюшкт полицеальной школы. А после квалицикационных курсов у вас только сертификат (нет права работать без разрешения, нет сертификата В1).
Я сама закончила Сosinus в Кракове и очень советую выбирать полицеалку, а не квалификационный курс
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
2 Записи
Liana
(Liana)
Новичок
Я изучала тему полицеалки, так как хочу пойти учится, обращайте внимание что бы специальность не была курсом, от окончания курсов вы никаких преимуществ не получите. Есть даже 2 вида сертификата и только один из них предоставляет выпускнику все приятные бонусы после окончания. Погуглите как должен выглядеть сертификат об окончании полицеальной школы.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
Ваш коментар був видалений через порушення правил порталу

Будь ближче до нас