Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
419 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Немає, головне, щоб роботодавець на Вас чекав і не анулював oświadczenie, без нього віза буде недійсною...
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Alexandr Alek
(AlexandrAlek)
Новичок
УкрPol пишет:
Немає, головне, щоб роботодавець на Вас чекав і не анулював oświadczenie, без нього віза буде недійсною...
В мене zezwolenie
Дякую
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Анонимка
(Анонимка)
Новичок
Добрый день. Подалась на карту побыту в воевудстве Поморском . Сейчас живу в Мазоветском и далее планирую тут жить. Уволилась с работы от которой подалась на карту. В какое воевудство я должна приносить новые документы и писать о утрате работы ?
Спасибо
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
419 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
В Поморському зголошуєте про втрату роботи, в Мазовецьке подаєте новый пакет документів.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Анонимка
(Анонимка)
Новичок
Заново проходить всю процедуру ?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
419 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Ну звичайно, при зміні роботи подається пакет документів від нового роботодавця.. умова, додаток 1, опінія старости і т.д.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
9 Постів
Vladi Slav
(VladiSłav)
Новичок
Имею визу по освядчению от агенции в поморском воевудстве, но нашел работу в другом воевудстве. Есть ли какие-то проблемы в данном случае?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
419 Постів
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Можете поміняти роботу тілько в тому випадку якщо буде анульовано старе oświadczenie в ужонді праці, а новий роботодавець оформить Вам нове, коли у Вас на руках буде oświadczenie з нового місця праці, тільки в тому випадку зможете працювали ЛЕГАЛЬНО!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
9 Постів
Vladi Slav
(VladiSłav)
Новичок
Спасибо
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Анонимка
(Анонимка)
Новичок
Если я закончила Польский ВУЗ , всё равно необходима опiнiя от старосты?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас