Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Робота в Польщі

Читали тему:
Sergio23 Bereza Ser_hii УкрPOL &my Maryna2019 Моніка Daria21 Vladi Slav DIM Service, Sp. z o.o Виталий Никонов Jurek Jaremko Nastka Adamchuk Алина47 (375 оффлайн)
10 Постів
Sergio23 Bereza
(Sergio23)
Бывалый
ТРУДОУСТРАИВАЕМ в Польше граждан из стран Украины, Грузии, Армении, Белоруссии, Молдовы и России; Работа по ВСЕЙ ТЕРРИТОРИИ Польши; ПРЯМОЙ работодатель; ОФИЦИАЛЬНОЕ трудоустройство; БЕСПЛАТНЫЕ вакансии; БЕСПЛАТНОЕ жильё (рядом с работой); БЕСПЛАТНЫЙ транспорт до места работы (в большинстве случаев); ВСТРЕЧАЕМ на вокзале; ПОМОГАЕМ изготовить какой-либо СЕРТИФИКАТ или САНИТАРНУЮ КНИЖКУ и оплачиваем все расходы, документы являются собственностью работника и выдаются ему на руки, но с первой заработной платы работник возвращает стоимость этих документов; РАБОТНИКАМ, которые решают связаться с нашей фирмой на более длительный срок нежели 2-3 мес., ДЕЛАЕМ все необходимые документы для ЛЕГАЛЬНОЙ РАБОТЫ и пребывания (OŚWIADCZENIA, KARTY CZASOWEGO POBYTU на 3 года). +48508828438, +48570347428 Viber,Telegram,WhatApp - Sergiej Rabota Nordstaff

Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
414 Записи
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Шановний Сергію, по перше Ви не прямий роботодавець, а працівник посередницької агенції праці, по друге фірма ця вже практично БАНКРУТ!!!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
10 Постів
Sergio23 Bereza
(Sergio23)
Бывалый
Доброго дня, я знаю що велика конкуренція і всі бажають щоб одна з кращих фірм закрилася - але відповім вам коротко і конкретно НЕ БАНКРУТИ І НЕ ЗАКРИЄМОСЬ. Слухи може розповсюджувати кожний )))
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
414 Записи
УкрPOL &my
(УкрPol)
Всезнайка
Не знаю хто у Вас конкуренти, а от людей, які у Вас працювали і я радив як правильно написати скаргу по невиплаті зарплати я знаю. От вони точно бажають щоб ця фірма закрилася. Я не маю жодного відношення ні до агенцій, ні до координаторів. Але завжди підтримував і буду підтримувати наших працівників. А найгіршим є те, що помимо низьких виплат і жахливих умов праці, Ви ще й умудряєтесь не виплатити працівникам їхні зароблені гроші.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
10 Постів
Sergio23 Bereza
(Sergio23)
Бывалый
Всім людям виплачуються гроші, І в нас не найгірні умови - ( був сам на хостелах і працював раніше на цю фірму на складах для мене одного знчить тільки добре платили ?!, помімо того що три тисячі працівників, від свого імені скажу що я слухам не вірю - або просто провірити треба, нехай людей багато Які говорять але зараз багато конкуренції, плюс до того люди вам докінця правди не зкажуть ніколи - ми тримаємо порядок на фірмі і якщо люди створюють проблеми ( НЕ ТІЛЬКИ НА РОБОТІ А І В ХОСТЕЛІ ) ми прощаємось з такими кандидатами, я вам не забороняю вірити людям і вірити слухам але треба придоставляти конкретні факти !!!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас