Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Вроцлав! Вже набридло чекати на карту побиту, що робити?(

3 Записи
Наташа90
(Наташа90)
Новичок
Народ, вже 11 місяців чекаю на перший лист в справі часового побиту. Всі документи були додані. Печатки в паспорті нема. Легально працювати не можу... Скільки ще можна чекати?!
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Mariannochka
(Mariannochka)
Новичок
Я добилась децизії через агентство. До того більше року чекала на будь яку відповідь. Через 2 тижні маю забрати пластик.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:1  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Наташа90
(Наташа90)
Новичок
що за агентство? через скільки часу вони вони допомогли?
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
7 Постів
Лена Кузнецова
(Ленусик)
Новичок
Mariannochka пишет:
Я добилась децизії через агентство. До того більше року чекала на будь яку відповідь. Через 2 тижні маю забрати пластик.

Ни черта агентства не помагают. Они только деньги дерут. Я заплатила 2к и уже полтора месяца ни ответа ни привета
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:-1  
Відповідь   Цитуй
3 Записи
Mariannochka
(Mariannochka)
Новичок
Не знаю, мені допомогли. І я не платила такої великої суми. Це маленька фірма, знаходяться біля галереї домініканської в будинку Orange.
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
2 Записи
OksanaZabuzhko
(OksanaZabuzhko)
Новичок
Mariannochka пише:
Не знаю, мені допомогли. І я не платила такої великої суми. Це маленька фірма, знаходяться біля галереї домініканської в будинку Orange.

Маряночка, можеш написати мені в приват деталі? Яка в них ціна за послуги?
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
12 Записи
YaroslavPe4enko Pe4enko
(YaroslavPe4enko)
Бывалый
По правильному, делают карту до полугода. Скорее всего, твоё заявление отлаживали на 1-2 или 3 месяца и пересматривали по новой. Лучше всего обратится к ним и поинтересоваться
Поскаржитись на запис
Відповідь   Цитуй
2 Записи
OksanaZabuzhko
(OksanaZabuzhko)
Новичок
YaroslavPe4enko пише:
По правильному, делают карту до полугода. Скорее всего, твоё заявление отлаживали на 1-2 или 3 месяца и пересматривали по новой. Лучше всего обратится к ним и поинтересоваться

Обратится куда? В секретаріаті ігнорять, номерок в автоматі взяти нереально...((
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
7 Постів
Лена Кузнецова
(Ленусик)
Новичок
Агентства только и делают что все номерки с ужонда забирають, а потом продают. Вот такой вот бизнес. Интересно сколько еще так будет продолжаться
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:  
Відповідь   Цитуй
8 Постів
Марта Шпарій
(Мартуля)
Новичок
Мала схожу ситуацію, чекала 10 місяців, звернулась в агетство. Через 7 робочих днів передзвонили, що є вже готова дезиція. Не знаю як вони то зробили. Агентство на Пуркинєго 5.
Поскаржитись на запис
Оцінити пост:2  
Відповідь   Цитуй

Будь ближче до нас