Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ

Культура

  • Свято Трьох царів - навіщо поляки пишуть крейдою на дверях К+М+В?

    Свято Трьох царів - навіщо поляки пишуть крейдою на дверях К+М+В?

    06.01.2018 08:00

    6 січня католики відзначають свято Богоявлення або торжество Трьох королів (пол.Trzech Króli). Також можна почути й інші назви: Трьох царів, Трьох волхвів, Трьох мудреців. Одне з найбільш важливих і стародавніх християнських свят в католицькій церкві, близьке за значенням до Великодня та ... Більше

  • Новий Рік на порозі: підсумки, концерти та розваги в Польщі

    Новий Рік на порозі: підсумки, концерти та розваги в Польщі

    29.12.2017 08:00

    Напередодні Нового Року на Вас чекає різноманітна програма. Польща активно готується до зустрічі з 2018 роком, символом якого за китайським календарем є собака. Якщо Ви все ще знаходитесь в пошуку, чим зайнятися напередодні свята, або не знаєте, де будуть проходити Новорічні заходи, тоді наш ... Більше

  • 5 святкових фільмів, про які ви могли забути

    5 святкових фільмів, про які ви могли забути

    25.12.2017 08:00

    Сезон свят - добра можливість провести час з сім'єю та друзями. Короткі дні й довгі холодні вечори не сприяють прогулянкам, тому цей час варто присвятити різдвяним фільмам. Які ж з них подивитися? Невже знову «Один вдома»? Ні й ще раз ні. З нагоди свят, що наближаються, ми підготували ... Більше

  • Різдво у Польщі розпочинається з Вігілії: 12 пісних страв та облатки

    Різдво у Польщі розпочинається з Вігілії: 12 пісних страв та облатки

    24.12.2017 08:00

    24 грудня католики святкують Вігілію (пол. Wigilia). З латини це перекладається як “нічне бдіння”, тобто, навмисне утримання від сну заради релігійного ритуалу. Вігілія для католиків - це переддень Різдва. Саме над вечір 24 грудня поляки збираються всією родиною за святковим столом. Більше

  • Що дивитися в грудні: найбільш очікувані серіали

    Що дивитися в грудні: найбільш очікувані серіали

    16.12.2017 08:00

    Зазвичай грудень - це місяць вільний від серіалів, однак не в цьому році. Такі компанії, як Netflix, HBO і Amazon, подбали про те, щоб нам не було нудно в холодні передсвяткові вечора. Ось головні прем'єри грудня 2017 року в хронологічному порядку. Більше

  •  Куди піти на вихідних?

    Куди піти на вихідних?

    01.12.2017 08:00

    Зібрали для вас анонс найцікавіших подій на найближчий вікенд та наступний тиждень у найбільших містах Польщі. Читайте уважно, на деякі заходи вхід вільний! Більше

  • Діалог між народами: у Польщі та Україні стартує Jazz Bez

    Діалог між народами: у Польщі та Україні стартує Jazz Bez

    30.11.2017 15:00

    5 польських та 6 українських міст приймуть у себе найповажніший фестиваль джазової музики  Jazz Bez. Консул Польщі у Львові назвав цю подію діалогом “між районами, між країнами, між народами”. На свято з`їдуться 60 музикантів із трьох континентів, серед них - володар премії ... Більше

  • Філантропія або як Филантропия или как помогать с пользой

    Філантропія або як Филантропия или как помогать с пользой

    26.11.2017 08:00

    Наближається Міжнародний день добровольців (International Volunteer Day), що відзначається у всьому світі 5 грудня. І якщо ви все ще думаєте, що допомагати це важко й нудно, то як щодо навчання китайських школярів музиці? Або може, викладання англійської десь в Перу? Більше

  • Куди піти на вихідних?

    Куди піти на вихідних?

    24.11.2017 08:00

    Зібрали для вас анонс найцікавіших подій на найближчий вікенд та наступний тиждень у найбільших містах Польщі. Читайте уважно, на деякі заходи вхід вільний! Більше

  • Куди піти на вихідних?

    Куди піти на вихідних?

    17.11.2017 08:00

    День відкритих дверей Краківських музеїв, кастинг моделей чи тренінг проти раку? Зібрали для вас анонс найцікавіших подій на найближчий вікенд та наступний тиждень у найбільших містах Польщі. Як завжди, у переліку є заходи, де за вхід платити не потрібно! Більше

Рекомендовані профілі

Будь ближче до нас