Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг і відповідно до Політика Файлів Сookie
Ви можете вказати умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.

Культура

  • Ніч музеїв 2018: музеї відкриті всю ніч

    Ніч музеїв 2018: музеї відкриті всю ніч

    19.05.2018 08:00

    Ніч музеїв в цьому році пройде в Польщі 19 травня, а в Кракові, згідно з традицією, вона почнеться на день раніше. В рамках заходу можна безкоштовно відвідати тисячі музеїв, замків, фортець та інших історичних і культурних об'єктів Польщі. У нашій статті ви знайдете інформацію, які міста та музеї ...Більше

  • Весь Краків як на долоні

    Весь Краків як на долоні

    13.05.2018 08:00

    Продовжуючи тему самих цікавих і незвичайних місць Польщі, зупинимося сьогодні на одній з найбільш яскравих пам'яток Малопольського воєводства, а саме розповімо про курган Костюшко. Це місце ідеально для тих, хто бажає насолодитися панорамою міста і барвистим заходом сонця. Більше

  • Для кого придумані Juwenalia та що це таке?

    Для кого придумані Juwenalia та що це таке?

    12.05.2018 08:00

    У кожному місті, де є вищий навчальний заклад, травень - місяць, який зарезервовано для розваг. Організовуються різні конкурси, концерти та інші культурні заходи. Більше

  • Від Папи Римського до футболіста: найвідоміші поляки

    Від Папи Римського до футболіста: найвідоміші поляки

    21.04.2018 08:00

    Хто ж вони, найвпливовіші й значущі люди в польській історії? Нагадуємо, ким пишаються поляки в різних сферах. Більше

  • Таємні символи та найвідоміші пасхальні обряди: схід vs захід

    Таємні символи та найвідоміші пасхальні обряди: схід vs захід

    08.04.2018 08:00

    Сьогодні одне з найголовніших релігійних свят східного християнського обряду. Тиждень тому Великдень святкували католики та протестанти. Ми підготували для вас розповідь про те, чому яйця та паски стали символами свята та чим святкування Великодня західної традиції різниться від східної. Христос ...Більше

  • Великодні привітання польською мовою

    Великодні привітання польською мовою

    24.03.2018 13:00

    Провівши якийсь час у Польщі, ви могли зіткнутися з необхідністю когось привітати зі святом. Однак, можливо, не знали як це правильно зробити. Напередодні Великодніх свят, ми зібрали найпоширеніші побажання. Користуйтеся на здоров'я! Більше

  • Що потрібно знати про поляків, які отримали Нобелівську премію в 5 хвилинах (ВІДЕО)

    Що потрібно знати про поляків, які отримали Нобелівську премію в 5 хвилинах (ВІДЕО)

    18.03.2018 08:00

    Можливо, ви чули про шістку польських лауреатів Нобелівської премії: Генрик Сенкевич, Владислав Реймонт, Марія Склодовська-Кюрі (відома як Марія Кюрі), Лех Валенса, Чеслав Мілош та Віслава Шимборська. Ні? Тоді читайте, хто вони й чим заслужили таку почесну нагороду. Більше

  • Куди піти та що подивитися у березні?

    Куди піти та що подивитися у березні?

    03.03.2018 08:00

    Ми вибрали найяскравіші заходи, які пройдуть у 3 різних містах Польщі в березні цього року. Якщо ви не знаєте, чим себе зайняти в найближчі вихідні, можливо, відповідь ви знайдете в нашій статті. Більше

  • Ліниві невдахи. Як представляють поляків у закордонних фільмах? ВІДЕО

    Ліниві невдахи. Як представляють поляків у закордонних фільмах? ВІДЕО

    18.02.2018 08:00

    У закордонному кінематографі безліч польських сюжетних ліній. Але далеко не завжди польські персонажі виступають в якості позитивних героїв. Швидше навпаки, їх представляють як невдах, зрадників або алкоголіків. Подивіться, які стереотипи про поляків використовуються в зарубіжних фільмах. Більше

  • Українська вечірка чи “50 відтінків свободи”: як провести День закоханих?

    Українська вечірка чи “50 відтінків свободи”: як провести День закоханих?

    14.02.2018 08:00

    Ще не вирішили, як провести день закоханих та як здивувати свою другу половинку? З радістю допоможемо та порадимо Вам такі місця, які здатні розтопити навіть найхолодніші серця. Саме те, що треба на “Валентинки”! Більше

Рекомендовані профілі

Будь ближче до нас