Новини

5 свіжих прикладів успіхів українців у Польщі, про які ви могли не знати

Пошир на Фейсбуці

Фото ілюстративне fotolia.com

Українці протягом минулого вікенду стали героями польських ЗМІ - й не лише через виграний на стадіоні в Лодзі чемпіонат світу з футболу для гравців віком до 20 років.
YAVP.PL розповідає про інші високі спортивні досягнення українців у Польщі.

Старгард (Західнопоморське воєводство), 15 червня

28-річний українець Дмитро Мусіятченко переміг в Міжнародному вуличному забігу на 10 км. Друге місце, відставши лише на одну секунду, зайняв ще один українець – 26-річний Олексій Обуховський.

Кращою серед жінок  також стала українка Катерина Пташук. Загалом у забігу взяли участь понад 600 осіб. Окрім трьох переможців з України, всі інші були поляки.

Гарволін (Мазовецьке воєводство), 15 червня

Українець Микола Юхимчук виграв 10-ти кілометровий забіг "Avon проти насилля". Позаду себе він залишив бігунів з Кенії та Марокко, які зайняли відповідно друге та третє місця. Як подає сайт організаторів забігу, 34-річний українець подолав дистанцію за 30 хв 51 секунду, випередивши найближчого суперника на 1 хв 22 сек.

Варшава, 16 червня

Українець Сергій Курочкін став переможцем змагань з тріатлону IRONMAN 5150. Найближчого суперника, швейцарця, він випередив на 2 хв 50 сек. За інформацією організаторів, українець був кращим на кожному з етапів: плавання (1,5 км), велосипед (40 км), біг (10 км). Всю дистанцію він подолав за 1 год 51 хв 28 сек.

Малопольське воєводство, 14-16 червня

Українці Анатолій Будяк та Олександр Головащ виграли перший та другий етапи відповідно Малопольських гірських велоперегонів. Турнір складався загалом з 3-х етапів. За підсумками усіх із них Анатолій Будяк посів 2-ге місце в генеральній класифікації.

Лодзь, 15 червня

Юніорська збірна України з футболу (U-20) виграла фінал чемпіонату світу в однолітків з Південної Кореї. Українці перемогли свого суперника з рахунком 3:1 й вперше в історії завоювали титул кращих на планеті.