5 нових успіхів українців у Польщі: від Варшави до Зеленої Гури

Пошир на Фейсбуці

Українці були кращими під час вуличних спортивних забігів та ігрових турнірів.
YAVP.PL продовжує розповідати про високі спортивні досягнення українців у Польщі.

Белхатув (Лодзьке воєводство)

Українець Павло Верецький переміг в 3-му щорічному забігу на 10 км “Клещівська десятка”. Його результат - 32 хв 9 сек.

Кращою серед жінок також стала українка Валентина Кілярська з результатом 35 хв 9 сек.

Зелена Гура (Любуське воєводство)

Українець Андрій Старжинський виграв 34-й за ліком “Нічний забіг Бахуса”. Дистанцію в 10 км він подолав за 31 хв 1 сек.

Криниця-Здруй (Малопольське воєводство)

Українець Павло Олійник став другим під час 15-кілометрового забігу “Криницька Петля”. Поступився він лише атлету з Кенії.

Варшава (Мазовецьке воєводство)

Українська футбольна команда “Імпульс” виграла Міжнародний турнір Незалежності! Участь у змаганнях брали команди з Польщі, Афганістану, Індонезії, Таїланду, Казахстану, Туреччини, Індії, Узбекистану та Таджикистану. Українці були переконливо сильнішими в кожному із зіграних матчів.

Українець Олександр Щербатюк виграв змагання “Король бетону 1 на 1” під час фіналу вуличного баскетбольного турніру Warsaw Courtz Tournament-2019. “Король бетону” - це змагання вуличних баскетболістів у форматі 1 на 1.