ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українець програв у Польщі росіянину європейське золото

Пошир на Фейсбуці

Українські чоловіки здобули чотири медалі на чемпіонат Європи з боротьби, який триває в Варшаві screenshot/theworldgames2017.cm

Українські чоловіки здобули чотири медалі на чемпіонат Європи з боротьби, який триває в Варшаві.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, шанс виграти золото чемпіонату був поки тільки в одного українського борця вільного стилю.

Андрій Джелеп вийшов у фінал в категорії до 61 кг. Там його суперником був росіянин Абасгаджи Магомедов. Останній з великою перевагою (12:2) й виграв вирішальну дуель. Таким чином, українцю Джелепу дісталася срібна нагорода.

Крім нього, медалі чемпіонату Європи здобули ще три борця з України. Олександр Хоцянівський (категорія до 125 кг), Каміль Керімов (категорія до 57 кг) та Ігор Никифорук (категорія до 70 кг) вибороли “бронзу”.