ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українець виграв престижний напівмарафон у Кракові і чек на хорошу суму

Пошир на Фейсбуці

Українець переміг у напівмарафонському забігу вулицями Кракова (Cracovia Półmaraton Królewski).
Як пoвідoмляє Yavp.pl, 21-кілометровий вуличний забіг серед чоловіків виграв громадяни України Віталій Шафар.

Напівмарафонську дистанцію він подолав за 1 год 3 хв 49 сек. Cвого найближчого переслідувача, поляка Томаша Грицко, українець випередив на 45 секунд. Третім з відставанням в 1 хв 31 сек став ще один поляк Дам’ян Кабат. Переможець отримав від організаторів грошову нагороду в розмірі 10 тис зл.

Загалом в напівмарафоні Cracovia Półmaraton Królewski стартувало 4189 учасників та учасниць. Серед них було й 17 представників України. Серед них кращим після переможця, Віталія Шафара, став Сергій Фіскович, який фінішував 26-м.