Новини

Українець виграв престижний напівмарафон у Польщі. І це ще не все

Пошир на Фейсбуці

Фото ілюстративне fotolia.com

Українець переміг у напівмарафонському забігу вулицями Жешува (Półmaraton Rzeszowski), який відбувся минулими вихідними.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, 21-кілометровий вуличний забіг серед чоловіків виграв громадяни України Богдан Семенович.

Напівмарафонську дистанцію він подолав за 1 год 6 хв 12 сек. Cвого найближчого переслідувача, поляка Даміана Кабата, українець випередив на 21 секунду. Третім з відставанням в 26 секунд став ще один поляк Патрик Павловскі. А от серед жінок другою фінішувала українка Наталія Семенович. Вона показала час 1 год 19 хв 12 сек, що лише на 19 секунд більше від переможниці Єви Ягельської.
Натомість українець Микола Мевша став другим у марафонському забігу у місті Дембно (Maraton Dębno), який також відбувся минулими вихідними. Дистанцію в 42 км і 195 м він подолав за 2 год 17 хв 49 сек. Переможець, кенієць Куева Мутуку показав час 2 год 16 хв 37 сек.