ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українка виграла в Польщі престижні змагання з тріатлону

Пошир на Фейсбуці

Змагання з тріатлону Enea IRONMAN у Гдині серед жінок (аматори) виграла українка Олена Жушман.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на gdynia.pl, змагання, в яких стартували як професійні спортсмени, так і аматори, відбулися в неділю, 8 серпня. Участь у жіночій програмі серед аматорок взяло понад 55 тріатлоністок, в тому числі й троє українок.

Дистанція складалася з водної траси довжиною 1,9 км, велостраси довжиною 90 км та забігу на дистанцію 21 км. Першою всю дистанцію подолала 36-річна українка Олена Жушман, яка показала час 10 год 31 хв 44 сек. Найближчу переслідувачку, польку Алєксандру Маріанек, вона випередила на 7 хв 50 сек. Третьою до фінішу прийшла також полька Юліта Сікора.

Ще дві українки, який брали участь у змаганнях, фінішували на 31-й та 36-й позиціях.