ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українці виграли на вихідних два вуличні забіги в Польщі

Пошир на Фейсбуці

Українці на минулих вихідних тріумфували відразу у двох вуличних забігах, які відбулися в Лодзі та неподалік Кракова.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, 10-кілометровий вуличний забіг XVIII Bieg Skawiński у місті Скавіна (Малопольське воєводство) виграли громадяни України Дмитро та Олеся Дідоводюк.

Дмитро Дідоводюк фінішував першим і серед чоловіків, і загалом серед усіх 434-х учасників та учасниць забігу. Він показав час 30 хв 34 секунди. Найближчого конкурента, поляка Еміля Драбіка українець випередив на 1 хв 37 секунд.

Олеся Дідоводюк подолала дистанцію першою серед жінок, показавши час 35 хв 25 секунд. Другою серед жінок фінішувала полька Катажина Бронятовська з часом 35 хв 39 сек.

Чергову перемогу у вуличному забігу здобув українець Богдан Семенович. Цього разу він виграв 10-кілометровий забіг Rossmann Run, який відбувся в Лодзі вулицею Пйотрковською. Семенович показав час 30 хв 11 сек, випередивши найближчого конкурента, кенійця Боніфація Ндува, на 8 секунд.

Прикметно, що ті ж 8 секунд українець виграв у кенійця наприкінці серпня 2021 року, перемігши у напівмарафоні XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych.