Новини

5 нових досягнень українців у Польщі, про які пишуть ЗМІ

Пошир на Фейсбуці

Фото ілюстративне fotolia.com

Українці протягом минулого вікенду знову були кращими в Польщі під час вуличних забігів на далекі та короткі дистанції й не тільки там.
YAVP.PL продовжує розповідати про високі спортивні досягнення українців у Польщі.

Гожув Великопольський (Любуське воєводство), 23 червня

26-річний українець з Вінниці Олексій Обуховський переміг у вуличному забігу на 10 км Nadwarciańska Dycha. Друге місце, відставши лише на дві секунди, зайняв ще один українець – 31-річний Павло Олійник з Чернігова.

Щецин (Західнопоморське воєводство), 23 червня

Українка Ірина Масник (Тернопіль-Кемпно) стала кращою серед жінок під час Щецинського марафону. Як подає сайт організаторів, дистанцію в 42 км 195 м з міста Поліце до Щецина вона подолала за 2 год 55 хв 56 сек.

Ценін-Заборни (Великопольське воєводство), 23 червня

28-річний українець Дмитро Мусіятченко переміг у вуличному забігу на 5 км. Дистанцію він подолав за 14 хв 55 сек, а свого найближчого переслідувача випередив на 4 секунди.

Ополє (Опольське воєводство), 23 червня

Стрибунка у висоту з України Ірина Геращенко зайняла друге місце серед жінок на турнірі “Опольський фестиваль стрибків”. При цьому вона показала такий же результат, як і переможниця (1 м 86 см), проте підкорила планку лише з другої спроби.

Суш, 22 червня (Вармінсько-Мазурське воєводство)

37-річний українець Данило Сапунов став другим під час змагань з тріатлону Susz Triathlon 2019. Дистанцію загальною довжиною 113 км (1,9 км - плавання, 90 - км велосипед, 21,1 км - біг) він подолав за 3 год 57 хв 42 сек. Відставання від переможця склало майже 6,5 хв.

При цьому український атлет швидше від всіх інших учасників подолав заключний біговий етап, показавши результат 1 год 15 хв 56 сек.