ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ ПОЖЕРТВУЙ
Новини

Українець виграв дебютний забіг у Польщі в рамках City Trail

Пошир на Фейсбуці

Інавгураційний забіг в рамках циклу City Trail у Польщі виграв українець Андрій Старжинський.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на kurierlubelski.pl, забіг відбувся біля Земборжицького озера, розташованого в адміністративних межах Любліна. Це був перший подібний старт після тривалої паузи, викликаної епідемією коронавірусу. Андрій Старжинський став дебютантом циклу City Trail й одразу переміг.

Українець подолав дистанцію в 5 км за 16 хв 14 сек. Найближчого переслідувача, Каміла Лесняка з Торуня, він випередив на 1 хв 9 сек. Третім фінішу дістався Артур Єндрих зі Свідника, який відстав від українця на 1 хв 54 секунди.

Нагадаємо, що це не перша перемога Андрія Старжинського. Раніше він вигравав:

• забіг “Забіг Сильвестрови” (Bieg Sylwestrowy Nałęczów-Sao Paulo) у Наленчуві (Люблінське воєводство)