Новини

Українці тріумфували у Варшавському напівмарафоні

Пошир на Фейсбуці

Українці на минулих вихідних тріумфували в 15-му Варшавському напівмарафоні (15. Półmaraton Warszawski).
Як пoвідoмляє Yavp.pl, 21-кілометровий вуличний забіг серед чоловіків виграв громадяни України Богдан Семенович. Він показав час 1 год 4 хв 27 сек. Другим фінішу з майже 3-хвилинним відставанням дістався ще один українець - Дмитро Дідоводюк: 1 год 7 хв 45 сек. Замкнув трійку призерів поляк Радослав Громек, який відстав від переможця на 6 хв.
Серед жінок першою напівмарафонську дистанцію 5. Półmaraton Warszawski подолала українка Валентина Варецька. Її час - 1 год 17 хв 12 сек. Другою стала також представниця України - Наталія Семенович. Вона відстала всього на 9 секунд. Замкнула трійку кращих полька Анна Леховіч (1 год 23 хв 5 сек).