Новини

Українці тріумфували в напівмарафоні в польському Влоцлавку

Пошир на Фейсбуці

Українці тріумфували у Влоцлавському напівмарафоні (ANWIL Półmaraton Włocławek), який відбувся минулої неділі.
Як пoвідoмляє Yavp.pl, 21-кілометровий вуличний забіг серед чоловіків виграв громадяни України Дмитро Дідоводюк. Він показав час 1 год 6 хв 17 сек. Другим фінішу з майже 3-хвилинним відставанням дістався кенієць Боніфацій Ндува: 1 год 9 хв 25 сек. Замкнув трійку призерів поляк Філіп Міхальскі, який відстав від переможця на 7,5 хв.
Серед жінок першою напівмарафонську дистанцію ANWIL Półmaraton Włocławek подолала українка Валентина Варецька. Її час - 1 год 20 хв 18 сек. Другою стала також представниця України - Олеся Дідоводюк. Вона відстала на понад 2,5 хв. Замкнула трійку кращих серед жінок полька Беата Нємияка (1 год 25 хв 20 сек).
Українці тріумфували у Варшавському напівмарафоні Українці виграли на вихідних два вуличні забіги в Польщі